سرویس خواب ملوان یکی از پرطرفدارترین مدلهای پسرانه می باشد.در ساخت این سرویس تماما از MDF و یراق آلات درجه یک ترک استفاده شده است .وبصورت تمام سرویس و یا تکی نیز قابل سفارش می باشد.این ست بصورت  تخت دو منظوره،تخت جوان ،کمد،ویترین و جاعروسکی ومیز تحریر ،میز کامپیوتر قابل سفارش می باشد.

سرویس ملوان یک سرویس خواب زیبا، شیک و جذاب برای آقا پسر های گل شما میباشد.  سرویس  ملوان با رنگ بدنه و رویه سفید،آنتیک طلایی(قهوه ای)،آبی کاربنی، کرم صدف ویا ترکیبی از این رنگها  و جنس بدنه MDF  جنس رویه PVC وکیوم شده ،تولید می شود. همچنین برای استفاده از فضای بیشتر از فضای زیرین تخت استفاده مناسب گردیده  و دو عدد کشو در نظر گرفته شده است.
تخت دو منظوره ملوان دارای یک صفحه تعویض نوزاد می باشند . که بعد از رشد کودک می توان صفحه تعویض را به راحتی از روی تخت جدا نمود و بعنوان پاتختی یا درآور از آن استفاده نمود.در طرفین تخت دو منظوره از نرده های پلاستیکی به منظور محافظت و سلامت کودک استفاده گردیده است .برای تخت نوزاد نوجوان  این مدل میتوان از تشک 80*180 استفاده کرد.
در کمد و  ویترین این مدل به دلیل استفاده از لولای آرام بند، درب ها این قابلیت را دارند که شدت ضربه را گرفته و آرام بسته شوند.ریل کشوها ساچمه ای می باشد. این ریل بسیار سریع، روان،و  بدون هیچ سرو صدایی حرکت می کند.

فروشگاه اینترنتی تخصصی و مبلمان بازار رویا 


فروشگاه اینترنتی و تخصصی مبل رویا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


فروش انواع لباس محلی ایرانی Golden girls نداآشنا کلاس نهم آموزش هاي تنکا کالا Tobe Jean میلگرد آهن لوله استیل مهزیار فولاد کسب درآمد اینترنتی Rooz marregihaye zsv